Сергій Гармаш пояснив зв’язок обстрілу Донецька із закордонним візитом Лаврова

Удар по ринку Текстильник у Донецьку, де, за даними окупаційної влади, загинуло 28 людей, стався одразу після оголошення про візит глави МЗС Росії Сергія Лаврова в ООН, - наголосив в ефірі Radio NV головний редактор видання Остров Сергій Гармаш.

За його словами, найбільше сумнівів щодо того, хто насправді винен у загибелі цивільних, у донеччан викликали саме заяви російських пропагандистів.

«Люди співставили факт поїздки Лаврова до Нью-Йорка в ООН, і чомусь саме в цей момент починається обстріл. І Росія ставить питання про Раду Безпеки ООН з цього приводу. Одним з приводів для цього засідання став цей обстріл. І до цього повідомляли, що Лавров буде зустрічатися з [генсеком ООН Антоніу] Гутеррішем. Тобто дуже сумнівне співпадіння — як [пропагандист Дмитро] Кисельов каже: „Співпадіння? Не думаю“. Так от в Донецьку також багато хто не думає, що це було співпадіння», — сказав головред.

Він додав, що ті жителі окупованого міста, хто зберіг здатність логічно мислити, не вбачають «чіткої зацікавленості України в цій атаці». До того ж у соцмережах є свідчення, що удар було завдано з напрямку Макіївки, яку контролює РФ.

Як повідомлялося, прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку зробив заяву, що ЗСУ не обстрілювали ринок в окупованому Донецьку.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті