У РФ радянського дисидента Олександра Скобова заарештували за гасла "Слава Україні" і "Смерть російським загарбникам"

У Петербурзі суд заарештував затриманого вчора радянського дисидента, а нині "іноагета" Олександра Скобова за підтримку України. Про це повідомила російська пропагандистка Марина Ахмедова у себе в Телеграм.

"Ліберальні ЗМІ" все губилися в здогадках, за що було затримано цього 66-річного чоловіка з астмою, діабетом та іншим набором болячок. На вигляд... звичайний, трохи злісний дідусь", - злобно прокоментувала вона черговий акт переслідування в РФ інакомислення.

У тому ж тоні пропагандистка пояснила, у чому полягає вина колишнього радянського політв'язня. "Сьогодні на виході із суду він крикнув - "Слава Україні! Смерть російським загарбникам!"

Як повідомлялося раніше, підтримка України та неприйняття російської агресії проти суверенної держави судом була кваліфікована як "виправдання тероризму".

Олександру Скобову 66 років. У радянські роки його притягували за статтею про антирадянську агітацію. 1978 року його відправили до психіатричної лікарні після акції лівих активістів, які розкидали листівки в Гостиному дворі із закликом до "встановлення справжнього гуманного соціалізму". 22 березня 2024 року Скобова внесено до реєстру іноагентів.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті