У окупованому Бердянську підірвали житло зрадника, який здавав колег та писав доноси

У Бердянську підірвали житло колаборанта. Окупанти приховують наслідки та шукають виконавців. Про це повыдомляэ телеграм-канал "Бердянськ Сьогодні" 19 березня.

"За наявною у нас інформацією, наслідками нещадавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів. Зрадник - Гиренко Сергій до переходу на бік ворога працював у Бердянському виконкомі на посаді звичайного спеціаліста відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів. Після окупації міста - один з перших перейшов працювати на окупанта, розділяючи проросійські погляди", - йдеться у повідомленні.

Иакож зазначається, що колаборант активно агітував інших співробітників виконкому йти працювати на окупантів, погрожував та здавав своїх.

"Саме за його доносами відбувались арешти працівників мерії із подальшим схилянням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він «іменем росіі» та нової влади поиймав участь у примусі приватних підприємтсв міста до свівпрацю з окупантами", - пишуть у пабликі.

Крім того, відомо, що уся родина зрадника активно вболівала за руських, агітували за референдум, тому "діям синочка давали саму високу оцінку". "Така діяльність колишньої посадової особи не залишилась поза увагою українських спецслужб, та ще навесні 2022 року відносно нього було порушено справу за ч 5 ст 111-1 ККУ - державна зрада", - повідомили адміни групи.

Вони акцентують, що окупанти не хочуть оприлюднювати інформацію про підрив, оскільки, за їх версію, партизанського руху у місті більше немає.

"До того ж їм і так зараз дуже важко стримувати панічні настрої серед колобарантів. Уже ніхто не сумнівається, що рф тут не назавжди. Зараз головне питання - як та коли бігти. Наразі перевірити інфомацію щодо наслідків карми не має можливості, оскільки мікрорайон посилено патрулюється окупаційними військовими", - додали у мережі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті