Парламент ухвалив законопроєкт про звільнення працівників за колабораціонізм

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про встановлення додаткових підстав для розірвання роботодавцем трудового договору, або "законопроєкт про звільнення працівників за колабораціонізм", 25 квітня. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у Телеграм. 

"Рада в цілому ухвалила законопроєкт про встановлення додаткових підстав для розірвання роботодавцем трудового договору №7731. Або як називають цей законопроєкт в ЗМІ - звільнення працівників за колабораціонізм", - написав Гончаренко.

За проголосували 234 народні депутати.

За словами Гончаренка, й окументі в першу чергу йдеться про те, щоб захистити стратегічні обʼєкти та підприємства критичної інфраструктури від дій на користь РФ. 

"Але є багато питань до формулювань в цьому законопроєкті", - зазначив Гонаренко. 

Раніше повідомлялось, що комітет Ради схвалив законопроєкт, який посилює контроль за гральним бізнесом.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті