У ОК "Південь" не виключають провокацій з боку Придністров'я

Українські військові не виключають провокацій та обстрілів кордону з боку невизнаного Придністров'я, проте наразі загрози для відкриття другого фронту немає. Про це заявила начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 1 березня.

"Наразі загрози з боку Придністров'я не критичні. Ми говоримо про вірогідну активність диверсійних та диверсійно-розвідувальних груп, або якихось провокацій типу обстрілу державного кордону. Вони не виключені, але ми пильно спостерігаємо. Наразі активності з того боку кордону немає", - зазначила Гуменюк.

За її словами, російські війська, які знаходяться на території Придністров'я, недостатні, аби відкрити другий фронт. Окупантам для таких дій потрібно підтримка, проте географічно вони її отримати не можуть.

Гуменюк зазначила, що звинувачення ворога про можливі "провокації" - це ІПСО, які призначені більше для Молдови, щоб розхитати ситуацію всередині країни.

Нагадаємо, раніше у ОК "Південь" повідомили, чому висадка російського десанту в Придністров'ї неможлива. 

Як повідомлялося, у Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців". 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті