У ОК "Південь" не виключають провокацій з боку Придністров'я

Українські військові не виключають провокацій та обстрілів кордону з боку невизнаного Придністров'я, проте наразі загрози для відкриття другого фронту немає. Про це заявила начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 1 березня.

"Наразі загрози з боку Придністров'я не критичні. Ми говоримо про вірогідну активність диверсійних та диверсійно-розвідувальних груп, або якихось провокацій типу обстрілу державного кордону. Вони не виключені, але ми пильно спостерігаємо. Наразі активності з того боку кордону немає", - зазначила Гуменюк.

За її словами, російські війська, які знаходяться на території Придністров'я, недостатні, аби відкрити другий фронт. Окупантам для таких дій потрібно підтримка, проте географічно вони її отримати не можуть.

Гуменюк зазначила, що звинувачення ворога про можливі "провокації" - це ІПСО, які призначені більше для Молдови, щоб розхитати ситуацію всередині країни.

Нагадаємо, раніше у ОК "Південь" повідомили, чому висадка російського десанту в Придністров'ї неможлива. 

Як повідомлялося, у Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців". 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті