Колишній постпред Молдови в ООН розповів, у якому випадку Україна піде захищати Кишинів від рашистів

Якщо російські окупанти з так званого Придністров'я підуть на Кишинів, то буде звернення від Молдови до України та Румунії про допомогу. Про це в ефірі Еспресо заявив колишній постійний представник Молдови в ООН Олексій Тулбуре 5 березня.

"Близько 1,5 тис. російських військових перебувають на території Придністров'я. Частина з них - це місцеві з російським громадянством. Так звана армія "ПМР" - п'ять-шість тисяч. У випадку, коли ці люди вчинять якісь дії стосовно Кишинева, я думаю, що миттєво буде звернення від Молдови до України. Якщо вони будуть вчиняти дії в напрямку Одеси, то ніякого звернення не буде", - зазначив він.

Дипломат додав, що Україна вимушена на кордоні тримати певну кількість підрозділів, щоб забезпечувати себе від цієї загрози.

Нагадаємо, раніше міноборони РФ вигадало підготовку вторгнення ЗСУ у Придністров'я. 

Як повідомлялося, Євросоюз хоче направити до Молдови місію зі зміцнення безпеки. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті