Колишній постпред Молдови в ООН розповів, у якому випадку Україна піде захищати Кишинів від рашистів

Якщо російські окупанти з так званого Придністров'я підуть на Кишинів, то буде звернення від Молдови до України та Румунії про допомогу. Про це в ефірі Еспресо заявив колишній постійний представник Молдови в ООН Олексій Тулбуре 5 березня.

"Близько 1,5 тис. російських військових перебувають на території Придністров'я. Частина з них - це місцеві з російським громадянством. Так звана армія "ПМР" - п'ять-шість тисяч. У випадку, коли ці люди вчинять якісь дії стосовно Кишинева, я думаю, що миттєво буде звернення від Молдови до України. Якщо вони будуть вчиняти дії в напрямку Одеси, то ніякого звернення не буде", - зазначив він.

Дипломат додав, що Україна вимушена на кордоні тримати певну кількість підрозділів, щоб забезпечувати себе від цієї загрози.

Нагадаємо, раніше міноборони РФ вигадало підготовку вторгнення ЗСУ у Придністров'я. 

Як повідомлялося, Євросоюз хоче направити до Молдови місію зі зміцнення безпеки. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті