У Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців"

Так зване міністерство оборони Придністров'я від імені російського "миротворчого контингенту" оголосило про проведення військових зборів. Про це повідомляє сайт TV8.

Збори розпочнуться 1 березня та триватимуть протягом трьох місяців. До них приєднаються придатні до військової служби чоловіки віком до 55 років.

У повідомленні нагадується, що 23 лютого в міноборони РФ двічі на день повідомили, що українська армія нібито готує озброєну провокацію і планує вторгнутися до Придністров'я. Президент України Володимир Зеленський назвав ці заяви "російським закидом". У Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції Молдови також заявили, що заяви росії про "провокації України" в Придністров'ї не відповідають дійсності та спрямовані на маніпулювання громадською думкою.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті