У Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців"

Так зване міністерство оборони Придністров'я від імені російського "миротворчого контингенту" оголосило про проведення військових зборів. Про це повідомляє сайт TV8.

Збори розпочнуться 1 березня та триватимуть протягом трьох місяців. До них приєднаються придатні до військової служби чоловіки віком до 55 років.

У повідомленні нагадується, що 23 лютого в міноборони РФ двічі на день повідомили, що українська армія нібито готує озброєну провокацію і планує вторгнутися до Придністров'я. Президент України Володимир Зеленський назвав ці заяви "російським закидом". У Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції Молдови також заявили, що заяви росії про "провокації України" в Придністров'ї не відповідають дійсності та спрямовані на маніпулювання громадською думкою.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті