У Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців"

Так зване міністерство оборони Придністров'я від імені російського "миротворчого контингенту" оголосило про проведення військових зборів. Про це повідомляє сайт TV8.

Збори розпочнуться 1 березня та триватимуть протягом трьох місяців. До них приєднаються придатні до військової служби чоловіки віком до 55 років.

У повідомленні нагадується, що 23 лютого в міноборони РФ двічі на день повідомили, що українська армія нібито готує озброєну провокацію і планує вторгнутися до Придністров'я. Президент України Володимир Зеленський назвав ці заяви "російським закидом". У Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції Молдови також заявили, що заяви росії про "провокації України" в Придністров'ї не відповідають дійсності та спрямовані на маніпулювання громадською думкою.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті