У Придністров'ї оголосили тримісячні військові збори під керівництвом російських "миротворців"

Так зване міністерство оборони Придністров'я від імені російського "миротворчого контингенту" оголосило про проведення військових зборів. Про це повідомляє сайт TV8.

Збори розпочнуться 1 березня та триватимуть протягом трьох місяців. До них приєднаються придатні до військової служби чоловіки віком до 55 років.

У повідомленні нагадується, що 23 лютого в міноборони РФ двічі на день повідомили, що українська армія нібито готує озброєну провокацію і планує вторгнутися до Придністров'я. Президент України Володимир Зеленський назвав ці заяви "російським закидом". У Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції Молдови також заявили, що заяви росії про "провокації України" в Придністров'ї не відповідають дійсності та спрямовані на маніпулювання громадською думкою.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті