Україна посилює контроль на кордоні з Молдовою та будує укріплення

Україна посилює контроль на кордоні з так званим Придністров'ям, а також розпочала будівництво укріплень. Про це 28 лютого в ефірі національного телемарафону заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"На кордоні з Молдовою є такий сегмент, як Придністров'я, з моменту повномасштабного вторгнення Сили оборони посилили цей напрямок. Не лише посилюється контроль, а й будуються інженерно-фортифікаційні споруди", - заявив він.

Демченко наголосив, що Україна має бути готова до будь-яких провокацій. Саме тому ДПСУ зміцнює кордони з Білоруссю та Молдовою, а також посилює увагу до цих ділянок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ створює умови для проведення операцій під чужим прапором на кордоні Чернігівщини та Молдови.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті