Україна посилює контроль на кордоні з Молдовою та будує укріплення

Україна посилює контроль на кордоні з так званим Придністров'ям, а також розпочала будівництво укріплень. Про це 28 лютого в ефірі національного телемарафону заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"На кордоні з Молдовою є такий сегмент, як Придністров'я, з моменту повномасштабного вторгнення Сили оборони посилили цей напрямок. Не лише посилюється контроль, а й будуються інженерно-фортифікаційні споруди", - заявив він.

Демченко наголосив, що Україна має бути готова до будь-яких провокацій. Саме тому ДПСУ зміцнює кордони з Білоруссю та Молдовою, а також посилює увагу до цих ділянок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ створює умови для проведення операцій під чужим прапором на кордоні Чернігівщини та Молдови.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті