Україна посилює контроль на кордоні з Молдовою та будує укріплення

Україна посилює контроль на кордоні з так званим Придністров'ям, а також розпочала будівництво укріплень. Про це 28 лютого в ефірі національного телемарафону заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"На кордоні з Молдовою є такий сегмент, як Придністров'я, з моменту повномасштабного вторгнення Сили оборони посилили цей напрямок. Не лише посилюється контроль, а й будуються інженерно-фортифікаційні споруди", - заявив він.

Демченко наголосив, що Україна має бути готова до будь-яких провокацій. Саме тому ДПСУ зміцнює кордони з Білоруссю та Молдовою, а також посилює увагу до цих ділянок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ створює умови для проведення операцій під чужим прапором на кордоні Чернігівщини та Молдови.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті