У Німеччині з'ясували, чому з 840 тис українських біженців працездатного віку працюють лише 170 тисяч

У ФРН із 840 тисяч біженців з України працездатного віку працюють лише 170 тисяч. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное" з посиланням на Федеральне агентство з праці.

В агентстві визнали, що програма Job-Turbo, покликана прискорити інтеграцію українських біженців на ринку праці в Німеччині, за три місяці після запровадження не призвела до відчутних успіхів.

Частка українок, які в січні нинішнього року знайшли роботу (1,2%), виявилася навіть нижчою за торішні 1,7%. Серед українських біженців чоловічої статі цей показник скоротився з 3,4% у січні 2023-го до 2,4% у січні нинішнього року, ідеться у звіті агентства.

Причиною такої ситуації уповноважений з реалізації програми Даніель Терценбах назвав несприятливу кон'юнктуру, яка ускладнює працевлаштування. Ще один фактор - 68% біженців з України - жінки, "кожна третя з них - з дітьми, організувати догляд за якими дуже важко".

"Тому інтеграція жінок на ринку праці проходить набагато важче, ніж у чоловіків", - стверджує представник Федерального агентства з праці.

Як повідомлялося, Німеччина не буде висилати українських чоловіків призовного віку.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті