В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп

В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Альянсу Українських Організацій (Allianz Ukrainischer Organisationen).

Зазначається, що на прохання організації депутатка берлінського парламенту Катрін Вален (партія зелених) зробила запит щодо нападів на українців в Берліні, які були скоєні з 24 лютого 2022 року в столиці Німеччини.

"На жаль, цифри дуже невтішні: в Берліні з 24 лютого 2022 року по березень 2023 були зареєстровані 3250 злочинів проти українців. Якщо дивитися по статистиці нападів з тілесними ушкодженнями - то їх в 2,5 рази більше, ніж проти інших груп", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "поліція не надала інформацію, чи є ці напади політично вмотивовані, хоча за нашими данними у неї може бути ця інформація".

"Ми не знаємо цього, але маємо підстави вважати, що йдеться про злочини на грунті ненависті. Альянс Українських Організацій буде робити і надалі тиск на політичні установи в Берліні та Німеччині для забезпечення більшої безпеки щодо людей з України, розслідування цих випадків та їх попередження в майбутньому. Тримаємося разом", - підкреслюється у повідомленні.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті