В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп

В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Альянсу Українських Організацій (Allianz Ukrainischer Organisationen).

Зазначається, що на прохання організації депутатка берлінського парламенту Катрін Вален (партія зелених) зробила запит щодо нападів на українців в Берліні, які були скоєні з 24 лютого 2022 року в столиці Німеччини.

"На жаль, цифри дуже невтішні: в Берліні з 24 лютого 2022 року по березень 2023 були зареєстровані 3250 злочинів проти українців. Якщо дивитися по статистиці нападів з тілесними ушкодженнями - то їх в 2,5 рази більше, ніж проти інших груп", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "поліція не надала інформацію, чи є ці напади політично вмотивовані, хоча за нашими данними у неї може бути ця інформація".

"Ми не знаємо цього, але маємо підстави вважати, що йдеться про злочини на грунті ненависті. Альянс Українських Організацій буде робити і надалі тиск на політичні установи в Берліні та Німеччині для забезпечення більшої безпеки щодо людей з України, розслідування цих випадків та їх попередження в майбутньому. Тримаємося разом", - підкреслюється у повідомленні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті