В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп

В Берліні реєструється в 2,5 рази більше злочинів проти українців, ніж проти інших груп. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Альянсу Українських Організацій (Allianz Ukrainischer Organisationen).

Зазначається, що на прохання організації депутатка берлінського парламенту Катрін Вален (партія зелених) зробила запит щодо нападів на українців в Берліні, які були скоєні з 24 лютого 2022 року в столиці Німеччини.

"На жаль, цифри дуже невтішні: в Берліні з 24 лютого 2022 року по березень 2023 були зареєстровані 3250 злочинів проти українців. Якщо дивитися по статистиці нападів з тілесними ушкодженнями - то їх в 2,5 рази більше, ніж проти інших груп", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "поліція не надала інформацію, чи є ці напади політично вмотивовані, хоча за нашими данними у неї може бути ця інформація".

"Ми не знаємо цього, але маємо підстави вважати, що йдеться про злочини на грунті ненависті. Альянс Українських Організацій буде робити і надалі тиск на політичні установи в Берліні та Німеччині для забезпечення більшої безпеки щодо людей з України, розслідування цих випадків та їх попередження в майбутньому. Тримаємося разом", - підкреслюється у повідомленні.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті