У МЗС прокоментували твердження про те, що війна зайшла в глухий кут

Голова МЗС Дмитро Кулеба відкинув твердження про те, що війна зайшла в глухий кут після того, як літній контрнаступ України не зміг відвоювати значну частину окупованих росією територій. Так він відповів на твердження про "глухий кут" одного з журналістів у кулуарах засідання Ради Україна-НАТО, пише Reuters.

"Немає ніякого глухого кута", - сказав Кулеба і тільки після цього перейшов до іншого запитання.

Крім того, міністр повідомив, що його зустріч із міністром закордонних справ Словаччини Юраєм Бланаром 28 листопада була продуктивною.

Раніше повідомлялося, що Кулеба розповів, скільки Україна вже отримала від обіцяного Євросоюзом мільйона снарядів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті