Кулеба розповів, скільки Україна вже отримала від обіцяного Євросоюзом мільйона снарядів

З обіцяного ЄС мільйона снарядів Україна вже отримала близько 300 тисяч. Про це повідомив журналістам у кулуарах засідання Ради Україна-НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 29 листопада, пише Reuters.

"Україна отримала 300 тисяч з обіцяного ЄС мільйона снарядів", - зазначив Кулеба.

Уточнюється, що Євросоюз пообіцяв надати Україні мільйон снарядів до березня 2024 року. 

Зазначається, що Кулеба закликав до більшої взаємодії оборонних галузей України та Альянсу, щоб забезпечити Києву постачання зброї, необхідне для перемоги над росією.

"Нам необхідно створити євроатлантичну спільну зону оборонної промисловості", - сказав Кулеба, додавши, що це передбачатиме безпеку як для України, так і для самих країн НАТО.

Раніше повідомлялось, що Німеччина анонсувала великий військовий пакет для України на €1,3 млрд: IRIS-T та снаряди

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті