У МЗС прокоментували твердження про те, що війна зайшла в глухий кут

Голова МЗС Дмитро Кулеба відкинув твердження про те, що війна зайшла в глухий кут після того, як літній контрнаступ України не зміг відвоювати значну частину окупованих росією територій. Так він відповів на твердження про "глухий кут" одного з журналістів у кулуарах засідання Ради Україна-НАТО, пише Reuters.

"Немає ніякого глухого кута", - сказав Кулеба і тільки після цього перейшов до іншого запитання.

Крім того, міністр повідомив, що його зустріч із міністром закордонних справ Словаччини Юраєм Бланаром 28 листопада була продуктивною.

Раніше повідомлялося, що Кулеба розповів, скільки Україна вже отримала від обіцяного Євросоюзом мільйона снарядів.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті