У Мінспорту прокоментували можливість бойкоту Олімпіади через допуск до неї росіян і білорусів

Україна поки не вирішила, чи буде відправляти спортсменів на Олімпійські ігри наступного року. Рішення будуть ухвалювати, враховуючи думку суспільства. Про це заявив в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний. 

За його словами, рішення про бойкот Олімпіади будуть приймати з точки зору інтересів України.

"Це не просто спорт - це питання зовнішньої політики. Рішення про участь має виходити з інтересів нашої держави. Ми повинні зберігати холодний розум і приймати зважені рішення. Кожен спортсмен розуміє це", - сказав міністр.

Бідний додав, що рішення щодо Олімпіади буде зваженим, для цього у Мінмолодьспорту збираються комунікувати з суспільством.

Нагадаємо, НОК Литви відреагував на допуск росіян та білорусів до Олімпіади. 

Як повідомлялось раніше, чеський журнал запропонував форму для участі в Олімпіаді росіян та білорусів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті