Чеський журнал запропонував форму для участі в Олімпіаді росіян та білорусів

Чеський журнал за допомогою штучного інтелекту розробив форму для росіян та білорусів, яким дозволили їхати на Олімпійські ігри-2024 у Парижі у нейтральному статусі. Відповідні фото показав журнал Refkex.

"Поки російська армія на чолі з військовим злочинцем Володимиром Путіним продовжує вбивати мирних жителів України, викрадати українських жінок, ґвалтувати і катувати всіх, до кого може дістатися, Міжнародний олімпійський комітет вирішив, що це чудова ідея - дозволити російським і білоруським спортсменам змагатися на Олімпійських іграх у Парижі під нейтральним прапором. Ми "аплодуємо" і схвалюємо це рішення, але за умови, що спортсмени будуть одягнені в колекцію, яку ми згенерували для них за допомогою штучного інтелекту Midjourney", - зазначили у журналі.

Нагадаємо, що МОК допустить російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор-2024.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті