Чеський журнал запропонував форму для участі в Олімпіаді росіян та білорусів

Чеський журнал за допомогою штучного інтелекту розробив форму для росіян та білорусів, яким дозволили їхати на Олімпійські ігри-2024 у Парижі у нейтральному статусі. Відповідні фото показав журнал Refkex.

"Поки російська армія на чолі з військовим злочинцем Володимиром Путіним продовжує вбивати мирних жителів України, викрадати українських жінок, ґвалтувати і катувати всіх, до кого може дістатися, Міжнародний олімпійський комітет вирішив, що це чудова ідея - дозволити російським і білоруським спортсменам змагатися на Олімпійських іграх у Парижі під нейтральним прапором. Ми "аплодуємо" і схвалюємо це рішення, але за умови, що спортсмени будуть одягнені в колекцію, яку ми згенерували для них за допомогою штучного інтелекту Midjourney", - зазначили у журналі.

Нагадаємо, що МОК допустить російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор-2024.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті