МОК допустить російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор-2024

Міжнародний олімпійський комітет допустить до індивідуальних змагань спортсменів з росії та Білорусі в Олімпійських ігор-2024 у Парижі в нейтральному статусі за особистими умовами. Про це повідомляє прес-служба МОК 8 грудня.

"Індивідуальні нейтральні спортсмени - це спортсмени з російським або білоруським паспортом. Будуть застосовуватися суворі умови допуску, засновані на рекомендаціях, виданих Виконкомом МОК 28 березня 2023 року для міжнародних федерацій та організаторів міжнародних спортивних заходів", - зазначили у МОК.

Також повідомляється, що спортсмени, які активно підтримують війну, не матимуть права бути заявленими чи брати участь у змаганнях. Допоміжний персонал, який активно підтримує війну, не залучатиметься.

Те ж саме передбачається для спортсменів та персоналу, які перебувають на контракті з російськими або білоруськими військовими або органами національної безпеки.

У МОК додали, що жоден прапор, гімн, кольори чи будь-яка інша ідентифікація росії чи Білорусі не будуть демонструватися на ОІ - 2024 та жоден російський чи білоруський уряд чи державні чиновники не будуть запрошені чи акредитовані.

Зазначається, що серед 4600 спортсменів з усього світу, які пройшли відбір до Парижа-2024, є лише вісім з російським паспортом і троє з білоруським.

Як повідомлялось раніше, збірну росії з футболу не допустили до участі в Лізі націй 2024/2025.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті