МОК допустить російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор-2024

Міжнародний олімпійський комітет допустить до індивідуальних змагань спортсменів з росії та Білорусі в Олімпійських ігор-2024 у Парижі в нейтральному статусі за особистими умовами. Про це повідомляє прес-служба МОК 8 грудня.

"Індивідуальні нейтральні спортсмени - це спортсмени з російським або білоруським паспортом. Будуть застосовуватися суворі умови допуску, засновані на рекомендаціях, виданих Виконкомом МОК 28 березня 2023 року для міжнародних федерацій та організаторів міжнародних спортивних заходів", - зазначили у МОК.

Також повідомляється, що спортсмени, які активно підтримують війну, не матимуть права бути заявленими чи брати участь у змаганнях. Допоміжний персонал, який активно підтримує війну, не залучатиметься.

Те ж саме передбачається для спортсменів та персоналу, які перебувають на контракті з російськими або білоруськими військовими або органами національної безпеки.

У МОК додали, що жоден прапор, гімн, кольори чи будь-яка інша ідентифікація росії чи Білорусі не будуть демонструватися на ОІ - 2024 та жоден російський чи білоруський уряд чи державні чиновники не будуть запрошені чи акредитовані.

Зазначається, що серед 4600 спортсменів з усього світу, які пройшли відбір до Парижа-2024, є лише вісім з російським паспортом і троє з білоруським.

Як повідомлялось раніше, збірну росії з футболу не допустили до участі в Лізі націй 2024/2025.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті