НОК Литви відреагував на допуск росіян та білорусів до Олімпіади

Литовський національний олімпійський комітет розчарований рішенням МОКу допустити атлетів із росії та Білорусі до участі в літніх Олімпійських іграх та має намір робити все можливе, щоб цих спортсменів на змаганнях було якомога менше. Про це повідомляє прес-служба ЛНОК.

"Національний олімпійський комітет Литви розчарований цим рішенням. Разом з національними олімпійськими комітетами Латвії, Естонії, Скандинавії ми активно працювали і закликали міжнародні спортивні організації не допускати спортсменів з Росії та Білорусі до міжнародних змагань. Наша позиція не змінюється – ми підтримуємо Україну та її спортсменів. Відбір добігає кінця, але ми будемо продовжувати обговорювати з колегами, що ще можна зробити разом, щоб якомога менше спортсменів з цих країн потрапило на Олімпійські ігри", - зазначається у прес-релізі.

Як повідомлялось раніше, чеський журнал запропонував форму для участі в Олімпіаді росіян та білорусів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті