У Мінспорту прокоментували можливість бойкоту Олімпіади через допуск до неї росіян і білорусів

Україна поки не вирішила, чи буде відправляти спортсменів на Олімпійські ігри наступного року. Рішення будуть ухвалювати, враховуючи думку суспільства. Про це заявив в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний. 

За його словами, рішення про бойкот Олімпіади будуть приймати з точки зору інтересів України.

"Це не просто спорт - це питання зовнішньої політики. Рішення про участь має виходити з інтересів нашої держави. Ми повинні зберігати холодний розум і приймати зважені рішення. Кожен спортсмен розуміє це", - сказав міністр.

Бідний додав, що рішення щодо Олімпіади буде зваженим, для цього у Мінмолодьспорту збираються комунікувати з суспільством.

Нагадаємо, НОК Литви відреагував на допуск росіян та білорусів до Олімпіади. 

Як повідомлялось раніше, чеський журнал запропонував форму для участі в Олімпіаді росіян та білорусів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті