У Львові створять музей наївного мистецтва

У Львові представники ОВА, облради, Національного музею народної архітектури та побуту України і благодійного фонду “Петра” підписали меморандум про створення Музею наївного мистецтва імені Марії Примаченко. Про це повідомив у Фейсбуці начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

“У Львові планують створити Музей наївного мистецтва. Там експонуватимуть твори Марії Примаченко, Михайла Бойчука, Никифора Дровняка та інших митців наївного мистецтва. Меморандум про створення Музею наївного мистецтва імені Марії Примаченко підписали сьогодні Львівська ОВА, Львівська облрада, Національний музей народної архітектури та побуту України і благодійний фонд «Петра», - йдеться у повідомленні.

За словами Козицького, фінансовий бік проєкту бере на себе благодійна організація. З метою збору коштів планують провести низку мистецьких проєктів, зокрема виставку робіт Марії Примаченко у галереї David Zwirner (США) у першій половині 2024 року.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті