У Львові створять музей наївного мистецтва

У Львові представники ОВА, облради, Національного музею народної архітектури та побуту України і благодійного фонду “Петра” підписали меморандум про створення Музею наївного мистецтва імені Марії Примаченко. Про це повідомив у Фейсбуці начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

“У Львові планують створити Музей наївного мистецтва. Там експонуватимуть твори Марії Примаченко, Михайла Бойчука, Никифора Дровняка та інших митців наївного мистецтва. Меморандум про створення Музею наївного мистецтва імені Марії Примаченко підписали сьогодні Львівська ОВА, Львівська облрада, Національний музей народної архітектури та побуту України і благодійний фонд «Петра», - йдеться у повідомленні.

За словами Козицького, фінансовий бік проєкту бере на себе благодійна організація. З метою збору коштів планують провести низку мистецьких проєктів, зокрема виставку робіт Марії Примаченко у галереї David Zwirner (США) у першій половині 2024 року.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті