У Києві презентували збірку спогадів захисника Азовсталі "Маріуполь. Книга хоробрих"

У Києві відбулася презентація збірки «Маріуполь. Книга хоробрих» авторства бійця батальйону «Азов» Руслана «Давіда».Про це у Телеграмі повідомляє Асоціація родин захисників Азовсталі.

" Руслан 4-го квітня прилетів на гвинтокрилі на вже оточений завод «Азовсталь», брав участь у міських боях, під час яких, внаслідок важкого поранення, втратив ногу за кілька днів до виходу гарнізону з «Азовсталі». Фільмуючи події на GoPro, азовець став одним з небагатьох, хто на той момент показував реальність кровопролитних боїв у Маріуполі від першої особи. В рамках одного з обмінів важкопоранених бійців, «Давід» повернувся з полону у червні минулого року.

На сторінках книги «Маріуполь. Книга хоробрих» відображено спогади Руслана, який викликають великий сум і захоплення одночасно: він описує втрату товаришів, бої та побут захисників Маріуполя, згадує про живих та вже полеглих героїв, які відзначилися у боях за місто", - йдеться  удописі.

 Перший надрукований примірник боєць передав командиру «Азову» Денису «Редісу» Прокопенку, якому присвячено один з віршів збірки.

Привітати «Давіда» з презентацією книги прийшли і побратими – захисники «Азовсталі», військовослужбовці з інших підрозділів, а також представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» – історії з «Книги хоробрих» не лишили байдужими нікого.

Придбати книгу можна онлайн. Для замовлення пишіть в Інстаграм @balls_of_steel.ua

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті