"Суд ДНР" заочно засудив до довічного ув'язнення захисника Маріуполя, оголосивши в розшук

Так званий "верховний суд ДНР" заочно засудив захисника Маріуполя з бригади НГУ "Азов" Дениса Жучкова до довічного ув'язнення. Про це 21 лютого пишуть пропагандистські інформ-ресурси.

Його звинувачують у тому, що нібито в березні 2022 року Жучков і його товариш по службі Сергій Михайленко зі своєї бойової позиції в Маріуполі відкрили по авто прицільний вогонь, унаслідок чого померли троє дорослих і дитина. 

"Верховний суд ДНР заочно засудив Жучкова до довічного ув'язнення з відбуванням покарання в колонії особливого режиму. Його оголошено в міжнародний розшук. Раніше до довічного терміну засуджено і Михайленка", - пишуть окупанти.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті