У Кабміні визначилися, хто саме дозволятиме виїзд за кордон чиновникам із виконавчої влади

Кабінет Міністрів України постановив, що рішення про службове відрядження за кордон керівників центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) ухвалює прем'єр-міністр. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Згідно з постановою №1204 від 14 листопада уряд визначив, що рішення про службове відрядження за кордон щодо керівників центральних органів виконавчої влади ухвалює прем'єр-міністр.

До цього прем'єр приймав рішення про закордонні відрядження першого віцепрем'єра, віцепрем'єра, міністрів і державного секретаря Кабміну, а рішення щодо інших керівників центральних органів виконавчої влади приймав перший віцепрем'єр.

Нагадаємо, Кабмін дозволив ще одній категорії чоловіків виїжджати за кордон. 

Як повідомлялося, нардепа Дубінського підозрюють в організації незаконних виїздів з України. 

Також у липні народний депутат Олексій Гончаренко повідомляв, що прикордонникам заборонили випускати за кордон усіх чиновників і депутатів. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті