У нардепа Дубінського знову обшуки, його підозрюють в організації незаконних виїздів з України - ЗМІ

Правоохоронці проводять 1 листопада обшуки у народного депутата Олександра Дубінського щодо його причетності до організації незаконних виїздів через кордон України. Про це повідомила "Українська правда" із посиланням на власні джерела.

"Перевіряється можлива причетність нардепа до організації незаконного переправлення через державний кордон України у змові з іншими особами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що йдеться про організацію незаконного виїзду родини співмешканки Дубінського.

Пізніше сам нардеп записав відеоповідомлення у telegram, в якому відреагував на інформацію від ЗМІ та заявив, що довіри до президента  Володимира Зеленського у нього немає.

"Тому відправляти ДБР з обшуками для того, щоб знайти цю довіру, треба не до мене або до когось іншого. Ці обшуки мають проходити у тих, хто за допомогою Зеленського або Офісу президента організував масштабну в умовах війни корупцію", - сказав Дубінський.

Як повідомлялося, 3 серпня СБУ і ДБР проводили обшуки у нардепа Дубінського, який під виглядом лікування родича поїхав на відпочинок за кордон.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті