СБУ і ДБР проводять обшуки у нардепа Дубінського, який поїхав відпочивати за кордон

Служба безпеки України і Державне бюро розслідувань проводять обшуки у народного депутата, який під виглядом лікування родича поїхав на відпочинок за кордон. За інформацією джерел Суспільного в ДБР йдеться про нардепа Олександра Дубінського.

Як повідомляє пресцентр СБУ, правоохоронці перевіряють обставини та законність його виїзду за кордон у період воєнного стану.

За даними слідства, депутат поїхав за межі України під виглядом супроводження свого батька на лікування до іноземного медзакладу.

"При цьому батько нардепа виїжджав за кордон і повертався звідти самостійно – без фактичного супроводу парламентаря", — зазначили в СБУ.

Крім того, правоохоронці розслідують факти підписання нардепом офіційних документів під час його перебування за межами України, що може свідчити про підроблення.

Правоохоронці проводять слідчі дії у межах кримінального провадження, розпочатого за двома статтями Кримінального кодексу України:️ ч. 1 ст. 366;️ ч. 3 ст. 362.

Санкція статей передбачає покарання до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомлялося, в Одесі знешкодили юрисконсульта "партії Шарія", який працював на російську військову розвідку. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті