Кабмін заборонив вимикати світло на прифронтових територіях та біля кордону з РФ та Білоруссю

Кабмін розширює перелік об'єктів, яким гарантують пріоритетне електропостачання - окрім критично важливої інфраструктури, також мовиться про населені пункти та об'єкти у прифронтовій зоні й біля кордонів з РФ та Білоруссю. Про це повідомив у Телеграм прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він додав, що йдеться про 20-кілометрову зону від кордону та фронту.

"Також реагуємо на запит суспільства про справедливість у розподілі електроенергії. Буде покращено алгоритм, який забезпечить рівномірну черговість і тривалість вимкнень", — заявив глава уряду.

Нагадаємо, раніше Кабмін доручив міністерствам проаналізувати, на які напрямки потрібно виділити додаткові гроші. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті