Прикордонникам заборонили випускати за кордон усіх чиновників і депутатів — Гончаренко

Державна прикордонна служба України не буде випускати за кордон чиновників та депутатів. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Телеграм 26 липня. 

"Отже, можу підтвердити інформацію. Пару годин тому на пости прикордонників розіслали вказівку про заборону на виїзд всіх чиновників та депутатів за кордон. Всі, хто намагаються перетинути кордон, зупиняються, і очікується рішення ОП по кожному з них. 

По суті, тепер Андрій Єрмак особисто в телефоному режимі дозволяє чи блокує виїзд чиновників та депутатів. 

Це гарний піар-хід і думаю, він сподобається людям. Єдине, хочу написати ось про що. Уявіть собі, 40-мільйонна країна під час найбільшої війни в Європі, а голова ОП вирішує – чи можна виїхати комусь за кордон. Це неправильна історія. Просто системно не правильна.

Зробіть процедуру дозволу виїзду за кордон. Карайте тих, хто її порушує. Але держава не може функціонувати по телефону.", - написав Гончаренко. 

Як повідомлялося, відпочивший на Мальдівах нардеп Арістов склав з себе депутатські повноваження. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті