У G7 озвучили, коли введуть заборону на імпорт алмазів із РФ і російських алмазів, оброблених у третіх країнах

Країни "Великої Сімки" введуть заборону на імпорт алмазів із росії з 1 січня. Про це повідомляється в комюніке онлайн-зустрічі лідерів країн "Великої Сімки", що відбулася 6 грудня, пише "DW Главное".

"Згідно з документом, обмеження на імпорт алмазів, видобутих або перероблених у РФ, набудуть чинності з 1 січня 2024 року. Заборона на імпорт російських алмазів, оброблених у третіх країнах, почне поступово набувати чинності з 1 березня та остаточно запрацює з вересня", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що G7 також має намір посилити контроль за дотриманням стелі цін на російську нафту і обходом санкцій.

"Лідери "сімки" зазначають, що РФ повинна буде заплатити за завдані Україні збитки, які зараз оцінюють у 400 млрд доларів", - пише видання.

Раніше повідомлялося, що Зеленський звернувся до лідерів G7 та оборонних компаній США.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті