У Донецьку повідомляють про обстріл церкви і будинків у двох районах

В окупованому Донецьку повідомляють про пошкодження храму князя Володимира та багатоквартирних будинків у Куйбишевському районі через обстріл. Про це сьогодні написав так званий "мер" міста Олексій Кулемзін 17 вересня.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району по вулицях Зуєвській і Нарвській пошкоджено багатоквартирні житлові будинки, а також будівлю храму Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира", - пише колаборант.

Він додав, що пошкоджено щонайменше два багатоквартирні будинки.

Крім того, він написав, що під час обстрілу Кіровського району в мікрорайоні шахти "Лідіївка" постраждало скління будівлі ясел-садка № 165.

Також Кулемзін повідомив, що внаслідок обстрілу Кіровського району на вул. М. Островського дістав поранення чоловік 1989 р. н.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті