У Донецьку повідомляють про обстріл церкви і будинків у двох районах

В окупованому Донецьку повідомляють про пошкодження храму князя Володимира та багатоквартирних будинків у Куйбишевському районі через обстріл. Про це сьогодні написав так званий "мер" міста Олексій Кулемзін 17 вересня.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району по вулицях Зуєвській і Нарвській пошкоджено багатоквартирні житлові будинки, а також будівлю храму Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира", - пише колаборант.

Він додав, що пошкоджено щонайменше два багатоквартирні будинки.

Крім того, він написав, що під час обстрілу Кіровського району в мікрорайоні шахти "Лідіївка" постраждало скління будівлі ясел-садка № 165.

Також Кулемзін повідомив, що внаслідок обстрілу Кіровського району на вул. М. Островського дістав поранення чоловік 1989 р. н.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті