У "ДНР" розглянули кандидатури на посаду "глави республіки", запропоновані путіним

У квазіутворенні "ДНР" на першому після фейкових російських "виборів" засіданні так званої "президії нарради ДНР" розглянули кандидатури на посаду "глави ДНР". Про це 22 вересня повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Сьогодні, 22 вересня, відбулося перше засідання президії народної ради Донецької народної республіки, під час якого були розглянуті питання підготовки пленарного засідання. Розглянуто подання президента Російської Федерації Володимира Путіна про кандидатури на посаду глави ДНР, форма бюлетеня та інші питання", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що прізвища кандидатів не називаються, але раніше "глава ДНР" Денис Пушилін, "посада" якого наразі має приставку "т.в.о.", в ефірі пропагандистського росшоу "Соловйов Live" заявив, що незабаром "моя приставка т.в.о., якщо депутати підтримають, пропаде".

Як повідомлялося, представник Донецької області в колишній делегації України на Мінських переговорах Сергій Гармаш заявив, що обстріл будівлі "адміністрації ДНР" у центрі Донецька, в якій Пушилін вже більше року не знаходиться, був вигідний лише самому Пушиліну, щоб підвищити шанси на призначення «главою республіки». 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті