У Дніпрі пролунала серія вибухів

У Дніпрі пролунала серія вибухів вночі 11 червня. У місті та області оголошено повітряну тривогу. Про це повідомляють моніторінгові групи та РБК-Україна із посиланням на власного кореспондента.

Повідомляється, що у місті було чути щонайменше три вибухи. Про їх причини та наслідки офіційної інформації поки не повідомлялося.

До закінчення повітряної тривоги мешканців просять залишатися в укриттях, або по можливості дотримуватися правила "двох стін".

Як повідомлялося, СБУ знешкодила агента ФСБ, який шпигував за авіацією ЗСУ на Дніпропетровщині

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті