У Дніпрі пролунала серія вибухів

У Дніпрі пролунала серія вибухів вночі 11 червня. У місті та області оголошено повітряну тривогу. Про це повідомляють моніторінгові групи та РБК-Україна із посиланням на власного кореспондента.

Повідомляється, що у місті було чути щонайменше три вибухи. Про їх причини та наслідки офіційної інформації поки не повідомлялося.

До закінчення повітряної тривоги мешканців просять залишатися в укриттях, або по можливості дотримуватися правила "двох стін".

Як повідомлялося, СБУ знешкодила агента ФСБ, який шпигував за авіацією ЗСУ на Дніпропетровщині

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті