Центр Часового Яру потрапив під жорсткий обстріл російської артилерії

Центр Часового Яру Донецької області перебуває під вогнем артилерії росіян вдень 25 вересня. Про це повідомила Донецька ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"Росіяни обстріляли місто сьогодні вдень – снаряди влучили як у приватний сектор, так і в район кількаповерхової забудови", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше 4 приватні і 3 багатоквартирні будинки, дитсадок, котельню і промислову будівлю.

Інформація про постраждалих наразі не надходила.

"Часів Яр зараз – одна з найнебезпечніших точок для життя на Донеччині. Усі цивільні повинні евакуюватися – це питання виживання!" – наголошує ОВА.

Раніше повідомлялось, що армія РФ понад 30 разів била по Вугледару, накривала Авдіївку з артилерії, танків і "Градів". Є жертви.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті