Центр Часового Яру потрапив під жорсткий обстріл російської артилерії

Центр Часового Яру Донецької області перебуває під вогнем артилерії росіян вдень 25 вересня. Про це повідомила Донецька ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"Росіяни обстріляли місто сьогодні вдень – снаряди влучили як у приватний сектор, так і в район кількаповерхової забудови", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше 4 приватні і 3 багатоквартирні будинки, дитсадок, котельню і промислову будівлю.

Інформація про постраждалих наразі не надходила.

"Часів Яр зараз – одна з найнебезпечніших точок для життя на Донеччині. Усі цивільні повинні евакуюватися – це питання виживання!" – наголошує ОВА.

Раніше повідомлялось, що армія РФ понад 30 разів била по Вугледару, накривала Авдіївку з артилерії, танків і "Градів". Є жертви.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті