Армія РФ понад 30 разів била по Вугледару, накривала Авдіївку з артилерії, танків і "Градів". Є жертви

Під вогнем російських окупантів перебувало близько 15 населених пунктів Донецької області протягом доби. Про це 25 вересня повідомила обласна військова адміністрація в Телеграмі.

Так, Вугледар потрапив під ворожі обстріли 31 раз. У Шахтарському Великоновосілківської громади російськими снарядами пошкоджено два будинки. 

Вночі росіяни обстріляли Авдіївку з танків, а зранку – з артилерії та "Градів", пошкоджено два будинки. В Очеретинській громаді пошкоджено шість домоволінь у Новоселівці Першій і два – в Орлівці. У Курахівській громаді обстріляні Курахівка і Острівське.

Крім того, у Часовоярській громаді пошкоджень зазнали п’ять приватних будинків, дві багатоповерхівки та інфраструктурний об'єкт. Також один будинок пошкоджено у Торецьку, ще один – у Північному.

У Соледарській громаді під ударами були Роздолівка, Васюківка і Міньківка.

Дві людини загинули внаслідок обстрілів в Зарічному Лиманської громади, пошкоджено будинок у Торському. Під вогнем окупанти тримали Званівку та Сіверськ.

Як повідомлялося, Донецькій області потрібні ще 199 генераторів, щоб пережити ймовірні відключення через обстріли.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті