Донецькій області потрібні ще 199 генераторів, щоб пережити ймовірні відключення через обстріли - ОВА

Донецькій області потрібні ще 199 генераторів, щоб пережити ймовірні відключення електроенергії через обстріли з боку російських військ. Про це на брифінгу повідомила заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОВА Лариса Гусєва, передає Укрінформ.

«Ми практично за пів року від міжнародних організацій отримали 566 генераторів для нашої критичної інфраструктури – це об’єкти водо- та теплопостачання. Станом на сьогодні нам ще потрібно 199 генераторів, з них 88 – для громад, де ведуться активні бойові дії, для «Пунктів незламності» і ще 111 - додатково для об’єктів критичної інфраструктури», - розповіла Гусєва.

Вона підкреслила, що в такому разі регіон буде на 100% забезпечений генераторами.

Гусєва зазначила, що для допомоги громадам обласна влада зібрала відомості про їхні потреби у генераторах, вугіллі, «буржуйках» тощо.

«Ми сформували всі ці потреби і направили до міжнародних організацій. Головне на сьогодні – це забезпечення об’єктів критичної інфраструктури генераторами, щоб у разі перебоїв з енергопостачанням ми могли не відключати котельні», - наголосила керівниця департаменту.

Посадовиця додала, що місцеві органи влади працюють з міжнародними організаціями. І якщо на початок опалювального сезону всі об’єкти критичної інфраструктури на Донеччині будуть з генераторами, тоді можна «спокійно реагувати на можливе відключення електроенергії».

Як повідомлялося, на тій території Донецької області, яка контролюється українською владою, на початок вересня проживало понад 522 тис. людей, і забезпечити їх комунальними послугами дуже складно.

Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує інфраструктурні об'єкти.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті