Ціна питання 13 мільйонів: мешканка Єкатеринбурга хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого сина

Мешканка Єкатеринбурга заради виплат хоче визнати загиблого в Україні окупанта батьком свого однорічного сина. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Жінка поза шлюбом народила хлопчика. Це була її третя дитина. На час її народження вона вже не жила з передбачуваним батьком новонародженого і не захотіла офіційно оформляти його батьківство. 29 вересня молодого чоловіка мобілізували, а 8 жовтня окупанта було ліквідовано в Україні.

Коли з'ясувалися, що рідним загиблого повинні заплатити 13 мільйонів рублів, молода мама вирішила дати дитині прізвище батька і домогтися виплат. Сім'я загиблого мобілізованого із цим не погодилася, тому вирішуватиме питання встановлення батьківства вирішуватиметься в суді.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті