Третя штурмова бригада: за добу відкинули ворога на 1,2 км у глибину фронту

Наші воїни у боях під Бахмутом за добу відкинули ворога на 1,2 км у глибину фронту. Про це у Телеграм повідомляє Третя Окрема штурмова бригада ЗСУ.

"Звільняємо наші землі та зачищаємо фланги довкола Бахмута! За останню добу Третя штурмова бригада відкинула ворога з територій обсягом 1,8 км вздовж фронтової лінії, та на 1,2 км у глибину фронту. Внаслідок наступальних дій 2-го штурмового батальйону, значних втрат зазнали підрозділи 57-ї бригади рф та загони тюремників «шторм z»: близько 30 «двохсотих»; та 40 «трьохсотих» росіян", - йдеться у повідомленні.

Додається, що також ліквідовано склади з російським БК, техніку, зокрема бойові броньовані машини (ББМ), танки та артилерію противника.

"Так, сили ворога майже повністю відкинуто за канал, де ще нещодавно були розташовані позиції окупантів. Просуваємося далі!", - підкреслюють воїни.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті