Третя штурмова бригада: за добу відкинули ворога на 1,2 км у глибину фронту

Наші воїни у боях під Бахмутом за добу відкинули ворога на 1,2 км у глибину фронту. Про це у Телеграм повідомляє Третя Окрема штурмова бригада ЗСУ.

"Звільняємо наші землі та зачищаємо фланги довкола Бахмута! За останню добу Третя штурмова бригада відкинула ворога з територій обсягом 1,8 км вздовж фронтової лінії, та на 1,2 км у глибину фронту. Внаслідок наступальних дій 2-го штурмового батальйону, значних втрат зазнали підрозділи 57-ї бригади рф та загони тюремників «шторм z»: близько 30 «двохсотих»; та 40 «трьохсотих» росіян", - йдеться у повідомленні.

Додається, що також ліквідовано склади з російським БК, техніку, зокрема бойові броньовані машини (ББМ), танки та артилерію противника.

"Так, сили ворога майже повністю відкинуто за канал, де ще нещодавно були розташовані позиції окупантів. Просуваємося далі!", - підкреслюють воїни.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті