Трамп заявив, що у разі його перемоги на виборах США припинить допомогу іншим країнам

Кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що у разі переобрання чинного американського лідера Джо Байдена, у Сполучених Штатів "не буде шансів на перемогу" у третій світовій війні. Таку думку він висловив 24 лютого на конференції консервативних політичних дій, яка щорічно проходить у Вашингтоні, повідомляє ЛІГА.

"Незабаром ми програємо третю світову війну. Ми навіть не братимемо участі в ній, а програватимемо. Якщо Джо Байден виграє 2024 року, найгірше чекає США", – сказав Трамп.

Він зазначив, що нібито адміністрація Байдена спрямовує країну до "руйнування коротким шляхом" і тільки його уряд здатен щось змінити.

45-й президент США вкотре пообіцяв розв'язати проблему з нелегальними мігрантами та високою інфляцією. Водночас він назвав команду Байдена "тиранами", які "хочуть знищити країну".

Трамп натякнув, що за його президентства США можуть припинити надавати допомогу іншим країнам. Імовірно, Україні також.

"У перший день роботи адміністрації Трампа до всіх структур нашого уряду буде розіслано указ: відтепер Америка буде на першому, другому, третьому, четвертому і п'ятому місцях. Турбота про іноземні держави може бути на шостому місці або не бути зовсім", – резюмував він.

Нагадаємо, Трамп запропонував видавати допомогу Україні у війні проти росії у вигляді кредитів

Як повідомлялося, Трампа і двох його синів засудили до багатомільйонних штрафів у справі про шахрайство. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті