Трампа і двох його синів засудили до багатомільйонних штрафів у справі про шахрайство

Суд у Нью-Йорку засудив колишнього президента США Дональда Трампа до штрафу в 354,9 мільйона доларів у справі про шахрайство під час оцінки активів компанії Trump Organization. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Трампа визнали винним у тому, що він щорічно протягом десяти років завищував чисту вартість свого сімейного бізнесу на 3,6 мільярда доларів. Це давало йому змогу отримувати вигідніші умови кредитування.

Також суд заборонив Трампу протягом трьох років бути співробітником або директором будь-якої нью-йоркської компанії. На той самий період Трампу і його компаніям заборонено просити кредит у будь-якій фінансовій установі Нью-Йорка.

Крім того, суд зобов'язав старших синів Трампа - Дональда-молодшого та Еріка - виплатити по чотири мільйони доларів штрафу. Суддя визнав їх винними в "численних випадках шахрайства". Також їм заборонено протягом двох років очолювати компанії в Нью-Йорку.

У своїй соціальній мережі Трамп знову назвав справу проти нього "полюванням на відьом" і "втручанням у вибори". Адвокати Трампа і його синів мають намір подавати апеляцію.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті