Тортури і примусове роздягання - в окупованому Криму ФСБ порушує права людини

В окупованому Криму російські загарбники чинять тиск на громадян України і порушують права людини. Про це 30 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, російські загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини", - повідомили українські військові.

Зокрема, у Красноперекопську співробітники ФСБ займаються фільтрацією в рамках "активних контррозвідувальних заходів". Причому співробітники спецслужби вдаються до принизливих процедур - від примусового роздягання і до допитів із побоями цивільного населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті