Тортури і примусове роздягання - в окупованому Криму ФСБ порушує права людини

В окупованому Криму російські загарбники чинять тиск на громадян України і порушують права людини. Про це 30 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, російські загарбники продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини", - повідомили українські військові.

Зокрема, у Красноперекопську співробітники ФСБ займаються фільтрацією в рамках "активних контррозвідувальних заходів". Причому співробітники спецслужби вдаються до принизливих процедур - від примусового роздягання і до допитів із побоями цивільного населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті