Рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами"

На території окупованого Криму росіяни посилили репресії щодо кримських татар під прикриттям "боротьби з диверсантами". Про це 25 березня в Telegram повідомив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

"Окупанти активізували в тимчасово захопленому Криму "контрдиверсійний режим" і тиснуть на кримських татар. Головний акцент зроблено на переслідуванні та посиленні репресій проти корінного народу півострова", - написав Назаров.

Рашисти наростили кількість співробітників спецслужб, у завдання яких входить стеження за кримськотатарським населенням. Зокрема, активно прослуховуються мобільні пристрої.

Крім цього фіксується збільшення затримань і видачі повісток кримським татарам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти в Сімферополі посилили прослуховування.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті