Темношкірі найманці у складі армії РФ беруть участь у штурмах на Дніпрі на Херсонщині

Російські темношкірі найманці беруть участь у річкових штурмах на Дніпрі в Херсонській області. Про це з посиланням на своїх агентів повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у Телеграм 26 лютого.

"Агенти "Атеш" із Херсонської області повідомляють, що темношкірі найманці беруть безпосередню участь у річкових десантних операціях ЗС РФ на Дніпрі, штурмуючи українські позиції", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що агенти "Атеш" фіксують нічні переміщення вантажівок із темношкірими найманцями і трали з моторними човнами в напрямку населеного пункту Забарине. Зранку трали і вантажівки повертаються на південь області без вантажу. 

"Раніше цю ж інформацію нам передавали агенти зі складу ЗС РФ. Зазначається, що човни обладнані мобільними засобами РЕБ", - сказано також у повідомленні.

"Атеш" підкреслює, що "...найманців росіяни використовують як гарматне м'ясо, відправляючи на свідомо нездійсненні завдання.

Раніше повідомлялося, що армію окупантів в Олешках Херсонської області поповнили темношкірі найманці.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті